Swimming: Marlins, Waves compete in Meet of Champs

The Central Arkansas Swimming League completed its season last Saturday with its Meet of Champs at Cabot.

The Maumelle Marlins and their medal haul, below, from the Meet of Champs. (Kayla Tullos photos)

The league has seven teams from around central Arkansas with the Maumelle Marlins, Lakewood Waves, Saline County, Cabot, Otter Creek, Lonoke and Conway.

Paid subscriptions make this reporting possible

Subscribe if you like, pay if you can

At the Meet of Champs, it was the Conway Crocodiles that swept the team awards taking home first places in combined team, boys and girls.

The Marlins finished second in all three categories, while the Waves went fourth in team and boys, then third in girls.

Team and individual results are below. 

Individual results are broken down by time-based divisions, with first place and finishers from Maumelle and Lakewood included. Disqualifications are not listed.

Complete meet results can be viewed by clicking here.

Team results 

Combined Team Scores

  • 1. Conway Crocodiles 565 

  • 2. Maumelle Marlins Swim Team 344

  • 3. Saline County Swim Team - Barr 207 

  • 4. Lakewood Waves Swim Team 189

  • 5. Cabot Piranhas Swim Team 184 

  • 6. Otter Creek Otters 142

  • 7. Lonoke SharkRockets 6

Girls

  • 1. Conway Crocodiles 337 

  • 2. Maumelle Marlins Swim Team 189

  • 3. Lakewood Waves Swim Team 85 

  • 4. Cabot Piranhas Swim Team 81

  • 5. Saline County Swim Team - Barr 61 

  • 6. Otter Creek Otters 57

Boys

  • 1. Conway Crocodiles 228 

  • 2. Maumelle Marlins Swim Team 155

  • 3. Saline County Swim Team - Barr 146 

  • 4. Lakewood Waves Swim Team 104

  • 5. Cabot Piranhas Swim Team 103

  • 6. Otter Creek Otters 85

  • 7. Lonoke SharkRockets 6

Individual results

Name Age Team Seed Time Finals Time Points

Boys 6U 25 Yard Freestyle

Bronze - Division 

  • 1 Luque, Julian A 6 Saline County 31.48 28.16  5

  • 4 McPeak, AJ J 5 Maumelle Marlins 31.34 31.78 

  • 5 Tullos, Mac A 6 Maumelle Marlins 33.13 32.13 

  • 6 Ogan, Brayden D 6 Maumelle Marlins 33.69 33.83 

  • 7 Tucker, Brooks C 6 Maumelle Marlins 31.00 33.93 

Girls 6U 25 Yard Freestyle

Gold - Division 

  • 1 Turker, Daphne J 6 Maumelle Marlins 25.06 23.92 5

Silver - Division 

  • 1 Cheffins, Emmy S 6 Maumelle Marlins 27.44 22.75 5

  • 2 Rundle, Anna C 6 Maumelle Marlins 27.44 26.58  3

  • 3 Mumert, Maesyn R 6 Maumelle Marlins 27.25 28.98  1

  • 4 Johnson, Ellie N 6 Maumelle Marlins 26.88 29.11

Bronze - Division 

  • 1 May, Evelyn B 6 Saline County 31.08 29.72  5

  • 3 Chapman, Lucy J 6 Lakewood Waves 34.97 31.57  1

  • 5 Ray, Scarlett A 5 Maumelle Marlins 33.97 33.26 

  • 6 Smith, Emma F 6 Maumelle Marlins 40.25 38.60 

Boys 7-8 25 Yard Freestyle

Platinum - Division 

  • 1 Dicko, Nasser N 7 Otter Creek Otters 17.16 18.56 5

Gold - Division 

  • 1 Hertzog, Isaac J 8 Cabot Piranhas 18.59 18.56 5

Silver - Division 

  • 1 Renno, Henry W 8 Maumelle Marlins 22.44 20.45  5

  • 4 Bevill, Lincoln C 8 Maumelle Marlins 21.00 21.82

Bronze - Division 

  • 1 Birdsong, Brody T 8 Saline County 24.47 22.17  5

  • 2 Huff, Grayson L 7 Lakewood Waves 23.42 22.97  3

  • 6 Morgan, Levi B 8 Lakewood Waves 24.74 25.50 

  • 8 Sobek, Samuel J 7 Maumelle Marlins 25.78 26.24 

  • 9 Shook, Andrew M 8 Maumelle Marlins 25.97 27.49 

Girls 7-8 25 Yard Freestyle

Gold - Division 

  • 1 Binkley, Bralynn T 8 Maumelle Marlins 19.31 19.62 5

Silver - Division 

  • 1 Glenn, Harper O 8 Lakewood Waves 20.45 20.52  5

  • 2 Cole, Caroline A 8 Maumelle Marlins 21.72 20.71  3

Bronze - Division 

  • 1 Stephens, Brooklyn 8 Conway Crocodiles 23.09 21.23  5

  • 2 Janssen, Ally C 7 Maumelle Marlins 22.41 21.73  3

  • 3 Mumert, Ava R 8 Maumelle Marlins 22.87 22.40  1

  • 5 Ogan, Madelyn R 8 Maumelle Marlins 23.06 23.87 

  • 12 Jackson, Sadie L 7 Lakewood Waves 26.43 28.47 

Boys 9-10 50 Yard Freestyle

Platinum - Division 

  • 1 Lopez, Micah A 10 Saline County 32.18 33.01 5

  • 2 Schuermann, Broc A 10 Lakewood Waves 32.50 33.71 3

Gold - Division 

  • 1 Smith, Jude P 9 Otter Creek Otters 34.55 34.54 5

Silver - Division 

  • 1 McClurkin, Hayes 10 Conway Crocodiles 38.42 36.80 5

  • 2 Geiselhart, Aidan M 10 Maumelle Marlins 39.56 36.88 3

  • 3 Otis, Max E 9 Lakewood Waves 37.87 37.31  1

  • 5 Renno, Silas P 10 Maumelle Marlins 38.68 38.60

Bronze - Division 

  • 1 Crow, Beaux 9 Conway Crocodiles 43.11 40.04  5

  • 3 Majors, Cameron C 10 Maumelle Marlins 42.47 41.52  1

  • 7 Chapman, Truett W 10 Lakewood Waves 45.67 45.34 

  • 8 Tullos, Jacob A 10 Maumelle Marlins 47.63 45.60 

  • 9 Sobek, Truman A 9 Maumelle Marlins 47.03 46.41 

Girls 9-10 50 Yard Freestyle

Platinum - Division 

  • 1 Johnston, Tessa A 10 Maumelle Marlins 32.63 32.95 5

Gold - Division 

  • 1 Patton, Olivia C 10 Maumelle Marlins 37.13 36.24 5

  • 2 Wunderl, Stella I 10 Maumelle Marlins 37.12 36.67 3

  • 3 Boggan, Abby S 10 Maumelle Marlins 37.44 39.63  1

Silver - Division 

  • 1 Cabantac, Quinn 10 Conway Crocodiles 38.43 36.18 5

  • 3 Rundle, Raelyn E 10 Maumelle Marlins 39.84 39.12  1

  • 4 Dallas, Leilah I 10 Maumelle Marlins 40.35 39.16

  • 5 Ogan, Kellen R 10 Maumelle Marlins 40.53 42.25 

Bronze - Division 

  • 1 Qualls, Kylie 9 Conway Crocodiles 42.59 40.31  5

  • 3 Bottoms, Zoe A 10 Lakewood Waves 41.46 42.51  1

  • 9 DuVall, Crimson A 9 Maumelle Marlins 41.75 45.39 

Boys 6U 25 Yard Backstroke

Bronze - Division 

  • 1 Brown, Jonas R 6 Saline County 38.83 33.53  5

  • 2 Tucker, Brooks C 6 Maumelle Marlins 39.53 36.58  3

  • 3 Tullos, Mac A 6 Maumelle Marlins 39.19 39.22  1

Girls 6U 25 Yard Backstroke

Gold - Division 

  • 1 Cheffins, Emmy S 6 Maumelle Marlins 31.16 24.62 5

  • 2 Mumert, Maesyn R 6 Maumelle Marlins 28.75 32.47  3

Silver - Division 

  • 1 Turker, Daphne J 6 Maumelle Marlins 36.56 31.53 5

  • 2 Johnson, Ellie N 6 Maumelle Marlins 35.53 35.01  3

  • 3 Rundle, Anna C 6 Maumelle Marlins 34.34 35.35  1

Bronze - Division 

  • 1 Lane, Lilah V 5 Saline County 47.07 36.32  5

  • 3 Ray, Scarlett A 5 Maumelle Marlins 41.37 38.55  1

  • 4 Chapman, Lucy J 6 Lakewood Waves 42.51 38.91 

  • 6 Smith, Emma F 6 Maumelle Marlins 38.62 40.94 

Boys 7-8 25 Yard Backstroke

Gold - Division 

  • 1 Hertzog, Isaac J 8 Cabot Piranhas 23.56 23.88  5

Silver - Division 

  • 1 Dicko, Nasser N 7 Otter Creek Otters 24.09 22.71 5

  • 4 Renno, Henry W 8 Maumelle Marlins 26.59 26.66

Bronze - Division 

  • 1 Huff, Grayson L 7 Lakewood Waves 28.77 26.96  5

  • 2 Bevill, Lincoln C 8 Maumelle Marlins 29.43 28.23  3

  • 3 Morgan, Levi B 8 Lakewood Waves 30.80 29.75  1

  • 5 Tullos, Carson W 8 Maumelle Marlins 29.69 30.21 

  • 6 Bothner, Max W 7 Maumelle Marlins 30.22 32.83 

  • 8 Sobek, Samuel J 7 Maumelle Marlins 31.72 35.47 

  • 9 Shook, Andrew M 8 Maumelle Marlins 33.03 37.97 

Girls 7-8 25 Yard Backstroke

Silver - Division 

  • 1 Cole, Caroline A 8 Maumelle Marlins 24.59 23.37 5

  • 5 Binkley, Bralynn T 8 Maumelle Marlins 25.44 24.68

  • 7 Janssen, Ally C 7 Maumelle Marlins 25.62 25.51

  • *10 Glenn, Harper O 8 Lakewood Waves 26.47 26.99 

Bronze - Division 

  • 1 Schlientz, Norah 8 Conway Crocodiles 30.62 27.53  5

  • 2 Mumert, Ava R 8 Maumelle Marlins 27.35 27.94  3

  • 8 Ogan, Madelyn R 8 Maumelle Marlins 26.72 31.09 

Boys 9-10 50 Yard Backstroke

Platinum - Division 

  • 1 Lopez, Micah A 10 Saline County 38.29 38.36 5

Gold - Division 

  • 1 Gooch, Cameron 9 Conway Crocodiles 43.14 42.08 5

  • 2 Schuermann, Broc A 10 Lakewood Waves 42.59 42.11 3

Silver - Division 

  • 1 Renno, Silas P 10 Maumelle Marlins 46.91 44.54 5

  • 2 Otis, Max E 9 Lakewood Waves 49.12 46.08  3

  • 5 Geiselhart, Aidan M 10 Maumelle Marlins 49.94 48.74

Bronze - Division 

  • 1 Rogers, Eli J 10 Cabot Piranhas 51.08 48.74  5

  • 3 Chapman, Truett W 10 Lakewood Waves 54.16 51.61  1

  • 6 Tullos, Jacob A 10 Maumelle Marlins 52.53 53.07 

Girls 9-10 50 Yard Backstroke

Platinum - Division 

  • 1 Johnston, Tessa A 10 Maumelle Marlins 38.03 38.42 5

Gold - Division 

  • 1 Pruitt, Arden 10 Conway Crocodiles 44.78 42.54 5

  • 2 Wunderl, Stella I 10 Maumelle Marlins 44.63 45.40 3

  • 3 Rundle, Raelyn E 10 Maumelle Marlins 45.91 47.16  1

Silver - Division 

  • 1 Patton, Olivia C 10 Maumelle Marlins 49.96 45.74 5

  • 4 Dallas, Leilah I 10 Maumelle Marlins 47.72 49.29

  • 5 Ogan, Kellen R 10 Maumelle Marlins 50.65 50.32

  • 6 Bottoms, Zoe A 10 Lakewood Waves 48.95 51.68 

  • 7 DuVall, Crimson A 9 Maumelle Marlins 46.59 53.10 

Bronze - Division 

  • 1 Boggan, Abby S 10 Maumelle Marlins 55.97 46.18  5

Boys 6U 25 Yard Breaststroke

Bronze - Division 

  • 1 Knipscheer, Ellis A 6 Maumelle Marlins 42.88 41.92  5

  • 2 Garcia, Anderson G 6 Maumelle Marlins 50.09 46.88  3

  • 3 Weaver, Calder L 5 Maumelle Marlins 1:09.69 50.48  1

Girls 6U 25 Yard Breaststroke

Bronze - Division 

  • 1 Turker, Daphne J 6 Maumelle Marlins 40.47 36.08  5

  • 2 Cheffins, Emmy S 6 Maumelle Marlins 48.38 36.56  3

  • 3 Mumert, Maesyn R 6 Maumelle Marlins 42.00 42.25  1

Boys 7-8 25 Yard Breaststroke

Silver - Division 

  • 1 Birdsong, Brody T 8 Saline County 29.85 28.59  5

Bronze - Division 

  • 1 Renno, Henry W 8 Maumelle Marlins 33.07 30.02  5

  • 2 Erisman, Duke A 8 Maumelle Marlins 36.69 30.05  3

  • 4 Tullos, Carson W 8 Maumelle Marlins 30.90 31.77 

  • 6 Renno, Timothy G 7 Maumelle Marlins 36.00 33.23 

  • 8 Bevill, Lincoln C 8 Maumelle Marlins 35.18 34.63 

  • 9 Huff, Grayson L 7 Lakewood Waves 38.24 35.04 

  • 10 Chapman, Charlie P 8 Lakewood Waves 37.62 35.77 

  • 12 Bothner, Max W 7 Maumelle Marlins 39.75 40.63 

Girls 7-8 25 Yard Breaststroke

Silver - Division 

  • 1 Binkley, Bralynn T 8 Maumelle Marlins 28.97 28.28  5

Bronze - Division 

  • 1 Glenn, Harper O 8 Lakewood Waves 31.53 28.85  5

  • 4 Mumert, Ava R 8 Maumelle Marlins 32.97 31.37 

  • 5 Janssen, Ally C 7 Maumelle Marlins 34.47 31.69 

  • 6 Cole, Caroline A 8 Maumelle Marlins 34.59 31.85 

Boys 9-10 50 Yard Breaststroke

Gold - Division 

  • 1 Schuermann, Broc A 10 Lakewood Waves 49.45 49.73 5

Silver - Division 

  • 1 Lopez, Micah A 10 Saline County 51.06 50.63 5

Bronze - Division 

  • 1 Otis, Max E 9 Lakewood Waves 59.09 52.32  5

  • 4 Chapman, Truett W 10 Lakewood Waves 59.49 57.03 

  • 6 Sobek, Truman A 9 Maumelle Marlins 59.53 59.39 

Girls 9-10 50 Yard Breaststroke

Silver - Division 

  • 1 Wunderl, Stella I 10 Maumelle Marlins 51.47 51.19  5

  • 3 Boggan, Abby S 10 Maumelle Marlins 51.78 51.33  1

Bronze - Division 

  • 1 Jackson, Sydney C 10 Lakewood Waves 59.14 53.17  5

  • 3 Bottoms, Zoe A 10 Lakewood Waves 56.26 55.25  1

  • 4 Patton, Olivia C 10 Maumelle Marlins 59.47 56.69 

  • 5 Ogan, Kellen R 10 Maumelle Marlins 56.63 57.81 

  • 8 Rundle, Raelyn E 10 Maumelle Marlins 56.22 1:00.71 

Boys 6U 25 Yard Butterfly

Bronze - Division 

  • 1 O Neal, Caleb 6 Conway Crocodiles 40.74 37.58  5

Girls 6U 25 Yard Butterfly

Silver - Division 

  • 1 Turker, Daphne J 6 Maumelle Marlins 34.26 31.13 5

Bronze - Division 

  • 1 Smith, Emma F 6 Maumelle Marlins 43.57 43.75  5

Boys 7-8 25 Yard Butterfly

Gold - Division 

  • 1 Chitturi, Sahar 8 Conway Crocodiles 24.68 23.74 5

Silver - Division 

  • 1 Dicko, Nasser N 7 Otter Creek Otters 27.41 26.31 5

  • 2 Erisman, Duke A 8 Maumelle Marlins 29.72 27.75  3

  • 3 Bevill, Lincoln C 8 Maumelle Marlins 30.25 28.09  1

Bronze - Division 

  • 1 Renno, Henry W 8 Maumelle Marlins 37.03 25.21 5

  • 3 Scoggins, Kendall N 7 Maumelle Marlins 33.72 30.33  1

  • 5 Dallas, Chord R 7 Maumelle Marlins 40.41 31.38 

  • 6 Tullos, Carson W 8 Maumelle Marlins 32.97 34.86 

Girls 7-8 25 Yard Butterfly

Gold - Division 

  • 1 Janssen, Ally C 7 Maumelle Marlins 25.69 26.92  5

Silver - Division 

  • 1 Thomason, Layla 8 Conway Crocodiles 26.56 24.85 5

  • 3 Glenn, Harper O 8 Lakewood Waves 29.92 27.01  1

  • 4 Binkley, Bralynn T 8 Maumelle Marlins 29.88 27.28

  • 6 Cole, Caroline A 8 Maumelle Marlins 28.40 28.13

Bronze - Division 

  • 1 Stephens, Brooklyn 8 Conway Crocodiles 31.56 24.97 5

  • 4 Ogan, Madelyn R 8 Maumelle Marlins 34.50 32.69 

Boys 9-10 50 Yard Butterfly

Gold - Division 

  • 1 Lopez, Micah A 10 Saline County 41.85 40.40 5

  • 2 Schuermann, Broc A 10 Lakewood Waves 41.12 42.51 3

Silver - Division 

  • 1 McClurkin, Hayes 10 Conway Crocodiles 51.47 44.58 5

  • 2 Geiselhart, Aidan M 10 Maumelle Marlins 52.38 45.72  3

  • 4 Otis, Max E 9 Lakewood Waves 50.85 49.31

Bronze - Division 

  • 1 Renno, Silas P 10 Maumelle Marlins 59.84 46.27  5

  • 2 Tullos, Jacob A 10 Maumelle Marlins 1:11.22 52.58  3

  • 10 Amick, Jonah L 10 Maumelle Marlins 1:18.32 1:09.47 

  • 11 Scoggins, Greyson N 9 Maumelle Marlins 1:17.07 1:10.08 

Girls 9-10 50 Yard Butterfly

Platinum - Division 

  • 1 Johnston, Tessa A 10 Maumelle Marlins 38.97 41.18 5

Gold - Division 

  • 1 Pruitt, Arden 10 Conway Crocodiles 45.92 42.32 5

  • 3 Wunderl, Stella I 10 Maumelle Marlins 43.75 46.73 1

Silver - Division 

  • 1 Patton, Olivia C 10 Maumelle Marlins 50.97 47.24  5

  • 2 Boggan, Abby S 10 Maumelle Marlins 52.69 53.66  3

Bronze - Division 

  • 1 Qualls, Kylie 9 Conway Crocodiles 55.16 45.71 5

  • 2 Dallas, Leilah I 10 Maumelle Marlins 58.19 47.42  3

  • 5 Bottoms, Zoe A 10 Lakewood Waves 55.07 54.88 

  • 6 Risner, Maddie L 9 Maumelle Marlins 58.78 55.24 

  • 7 DuVall, Crimson A 9 Maumelle Marlins 54.53 57.92 

Boys 7-8 100 Yard IM

Silver - Division 

  • 1 Chitturi, Sahar 8 Conway Crocodiles 2:03.20 2:07.18  5

Bronze - Division 

  • 1 Renno, Henry W 8 Maumelle Marlins 2:17.97 2:08.71  5

  • 2 Tullos, Carson W 8 Maumelle Marlins 2:18.87 2:23.69  3

  • 3 Huff, Grayson L 7 Lakewood Waves 2:37.17 2:25.19  1

  • 4 Dallas, Chord R 7 Maumelle Marlins 2:50.32 2:49.46 

  • 5 Renno, Timothy G 7 Maumelle Marlins 2:52.03 2:54.81 

Girls 7-8 100 Yard IM

Silver - Division 

  • 1 Pruitt, Dylan 8 Conway Crocodiles 2:05.06 1:59.91  5

Bronze - Division 

  • 1 Joslin, Lillian 8 Conway Crocodiles 2:11.73 2:08.78  5

Boys 9-10 100 Yard IM

Gold - Division 

  • 1 Lopez, Micah A 10 Saline County 1:30.12 1:28.39 5

Silver - Division 

  • 1 Burns, Tucker 10 Conway Crocodiles 1:39.86 1:36.77 5

  • 2 Geiselhart, Aidan M 10 Maumelle Marlins 1:47.50 1:42.13  3

  • 3 Otis, Max E 9 Lakewood Waves 1:48.07 1:43.27  1

  • 5 Renno, Silas P 10 Maumelle Marlins 1:46.75 1:44.09

Bronze - Division 

  • 1 Vinta, Akhil 10 Conway Crocodiles 2:05.42 1:56.66  5

  • 2 Tullos, Jacob A 10 Maumelle Marlins 2:11.90 1:58.11  3

  • 4 Sobek, Truman A 9 Maumelle Marlins 2:04.16 2:05.23 

  • 5 Chapman, Truett W 10 Lakewood Waves 2:12.12 2:06.61 

  • 6 Scoggins, Greyson N 9 Maumelle Marlins 2:47.75 2:22.14 

Girls 9-10 100 Yard IM

Gold - Division 

  • 1 Johnston, Tessa A 10 Maumelle Marlins 1:28.60 1:29.88 5

Silver - Division 

  • 1 Pruitt, Arden 10 Conway Crocodiles 1:35.02 1:30.87 5

  • 2 Wunderl, Stella I 10 Maumelle Marlins 1:42.72 1:35.17  3

  • 5 Patton, Olivia C 10 Maumelle Marlins 1:46.77 1:42.68

  • 6 Boggan, Abby S 10 Maumelle Marlins 1:49.63 1:44.97

  • 7 Dallas, Leilah I 10 Maumelle Marlins 1:50.25 1:45.25

  • 8 Bottoms, Zoe A 10 Lakewood Waves 1:48.19 1:45.55

  • 11 Rundle, Raelyn E 10 Maumelle Marlins 1:50.75 1:52.06

  • 12 Ogan, Kellen R 10 Maumelle Marlins 1:51.31 1:55.40 

Bronze - Division 

  • 1 O Neal, Ava 9 Conway Crocodiles 1:56.68 1:50.45  5

  • 6 Dallas, KJ J 9 Maumelle Marlins 2:49.50 2:50.41 

Boys 11-12 50 Yard Freestyle

Platinum - Division 

  • 1 Hertzog, Jacob A 12 Cabot Piranhas 28.59 28.10 5

  • 3 Price, Garrett W 12 Lakewood Waves 29.47 29.84 1

Gold - Division 

  • 1 Branch, Elijah 11 Conway Crocodiles 32.28 31.88 5

Silver - Division 

  • 1 Ellison, Corey N 12 Saline County 33.59 32.75 5

  • 6 Dallas, Cannon D 11 Maumelle Marlins 36.28 38.22 

Bronze - Division 

  • 1 Bevill, Tryceson Z 12 Maumelle Marlins 39.97 37.05  5

  • 6 Sobek, Ara D 11 Maumelle Marlins 39.59 39.70 

  • 7 Davis, Drake G 12 Lakewood Waves 39.19 39.79 

Girls 11-12 50 Yard Freestyle

Gold - Division 

  • 1 Monpara, Anushka 12 Conway Crocodiles 31.43 31.20 5

  • 4 Franklin, Sadie M 11 Maumelle Marlins 31.81 32.90

Silver - Division 

  • 1 Bottoms, Milla G 12 Lakewood Waves 33.08 32.68 5

Bronze - Division 

  • 1 Bintliff, Chloe 11 Conway Crocodiles 37.39 35.77  5

  • 7 Smith, Savannah G 11 Maumelle Marlins 41.14 42.68 

  • 8 Woods, Ashlyn B 12 Maumelle Marlins 42.37 42.94 

  • 9 Hopkins, Palmer E 11 Lakewood Waves 44.05 43.49 

  • 11 Chapman, Jaycee L 11 Lakewood Waves 45.72 45.14 

  • 12 Salerno, Calleigh D 11 Maumelle Marlins 45.66 47.22 

Boys 13-14 50 Yard Freestyle

Platinum - Division 

  • 1 Mullenbach, Ethan S 14 Maumelle Marlins 25.58 25.56 5

Gold - Division 

  • 1 Smith, Caleb E 13 Otter Creek Otters 27.99 27.27 5

  • 2 Smith, Luke A 14 Lakewood Waves 29.94 29.16 3

Silver - Division 

  • 1 Sandh, Otto O 14 Saline County 31.41 30.04 5

  • 7 Franklin, Daniel J 14 Maumelle Marlins 32.22 32.93

Bronze - Division 

  • 1 West, John M 13 Cabot Piranhas 38.34 33.86  5

  • 4 Lesher, Jack T 14 Lakewood Waves 36.61 35.59 

Girls 13-14 50 Yard Freestyle

Platinum - Division 

  • 1 Cabantac, Madden 14 Conway Crocodiles 26.81 28.13 5

Gold - Division 

  • 1 Pendergraft, Rebekah 14 Conway Crocodiles 29.00 29.58 5

  • 2 Miller, Jordan N 14 Lakewood Waves 29.02 29.71 3

  • 3 Drause, Ava E 14 Lakewood Waves 29.33 29.79 1

Silver - Division 

  • 1 Stacy, Corbyn A 14 Cabot Piranhas 33.75 32.36  5

Bronze - Division 

  • 1 Milam, Emma L 13 Maumelle Marlins 36.10 35.99  5

  • 7 Franklin, Emma M 14 Maumelle Marlins 38.07 38.17 

Boys 15-18 50 Yard Freestyle

Platinum - Division 

  • 1 Reed, Aaron J 16 Lakewood Waves 22.87 22.91 5

  • 2 Price, Peyton R 17 Lakewood Waves 23.97 23.97 3

Gold - Division 

  • 1 Rosinbaum, Christian M 17 Saline County 25.56 26.06 5

  • 2 Wunderl, Ty T 15 Maumelle Marlins 26.88 26.33 3

  • 13 Boggan, Aaron 16 Maumelle Marlins 27.76 28.24

Silver - Division 

  • 1 Taylor, Jacob R 15 Cabot Piranhas 28.43 27.93 5

  • 3 Csege, Daniel R 15 Maumelle Marlins 28.03 28.29  1

Bronze - Division 

  • 1 Tierney, Tryce 15 Conway Crocodiles 31.72 31.46  5

  • 4 Figueroa, Sebastian F 15 Maumelle Marlins 31.72 33.14 

Girls 15-18 50 Yard Freestyle

Platinum - Division 

  • 1 Johnston, Tori 17 Maumelle Marlins 26.59 27.30 5

  • 2 Esteban, Grace A 15 Lakewood Waves 26.89 27.53 3

  • 3 Hamlin, Eden 16 Maumelle Marlins 27.56 28.20 1

Gold - Division 

  • 1 Adney, Lyric N 17 Otter Creek Otters 29.87 29.51 5

Silver - Division 

  • 1 Keyes, Lily V 15 Otter Creek Otters 31.03 30.82 5

  • 5 Adams, Jiya 17 Lakewood Waves 32.69 32.80

Bronze - Division 

  • 1 King, Lilli 15 Conway Crocodiles 37.41 35.69  5

Boys 11-12 50 Yard Backstroke

Platinum - Division 

  • 1 Price, Garrett W 12 Lakewood Waves 33.97 32.74 5

Gold - Division 

  • 1 Hertzog, Jacob A 12 Cabot Piranhas 34.78 34.01 5

Silver - Division 

  • 1 Howard, Brayden M 12 Cabot Piranhas 41.04 38.66 5

Bronze - Division 

  • 1 Kavi, Asrith 12 Conway Crocodiles 44.78 41.30  5

  • 2 Sobek, Ara D 11 Maumelle Marlins 51.03 45.17  3

  • 3 Bevill, Tryceson Z 12 Maumelle Marlins 51.09 46.24  1

  • 7 Yerokun, Adedayo N 12 Maumelle Marlins 51.43 48.79 

Girls 11-12 50 Yard Backstroke

Platinum - Division 

  • 1 King, Marleigh 12 Conway Crocodiles 36.80 35.19 5

Gold - Division 

  • 1 Lee, Olivia 11 Conway Crocodiles 37.35 36.95 5

  • 2 Franklin, Sadie M 11 Maumelle Marlins 38.06 37.18 3

Silver - Division 

  • 1 Cabantac, London 12 Conway Crocodiles 41.47 39.52 5

  • 2 Bottoms, Milla G 12 Lakewood Waves 42.54 41.16  3

Bronze - Division 

  • 1 O Neal, Ellie 11 Conway Crocodiles 47.32 47.03  5

  • 7 Chapman, Jaycee L 11 Lakewood Waves 52.95 51.92 

  • 8 Woods, Ashlyn B 12 Maumelle Marlins 54.59 52.17 

  • 9 Smith, Savannah G 11 Maumelle Marlins 54.15 53.42 

  • 10 Salerno, Calleigh D 11 Maumelle Marlins 55.75 55.82 

Boys 13-14 50 Yard Backstroke

Platinum - Division 

  • 1 Mullenbach, Ethan S 14 Maumelle Marlins 31.77 30.66 5

Gold - Division 

  • 1 Bird, Asher A 14 Saline County 37.06 35.00 5

Silver - Division 

  • 1 Smith, Luke A 14 Lakewood Waves 38.28 35.00 5

Bronze - Division 

  • 1 Moore, Kaiden R 13 Otter Creek Otters 42.41 39.43  5

  • 3 Franklin, Daniel J 14 Maumelle Marlins 41.34 40.34  1

Girls 13-14 50 Yard Backstroke

Platinum - Division 

  • 1 Cabantac, Madden 14 Conway Crocodiles 31.19 31.64 5

Gold - Division 

  • 1 Pendergraft, Rebekah 14 Conway Crocodiles 34.22 34.74 5

  • 3 Drause, Ava E 14 Lakewood Waves 35.50 35.48 1

  • 6 Miller, Jordan N 14 Lakewood Waves 35.84 36.36

Silver - Division 

  • 1 Stephens, Mary Grace 14 Otter Creek Otters 37.59 36.47 5

  • 7 Casson, Elizabeth M 13 Maumelle Marlins 39.09 43.71 

Bronze - Division 

  • 1 Hattenhauer, Layne M 13 Otter Creek Otters 41.44 39.61  5

  • 8 Milam, Emma L 13 Maumelle Marlins 41.94 42.66 

Boys 15-18 50 Yard Backstroke

Platinum - Division 

  • 1 Price, Peyton R 17 Lakewood Waves 27.61 26.32 5

  • 3 Reed, Aaron J 16 Lakewood Waves 27.49 26.85 1

Gold - Division 

  • 1 Sutton, John 18 Conway Crocodiles 31.44 29.81 5

  • 6 Csege, Daniel R 15 Maumelle Marlins 32.32 31.49

  • 8 Wunderl, Ty T 15 Maumelle Marlins 32.38 32.11

Silver - Division 

  • 1 Gridley, Josh W 16 Otter Creek Otters 36.85 35.23  5

  • 2 Boggan, Aaron 16 Maumelle Marlins 34.97 35.61  3

Bronze - Division 

  • 1 Linder, Ethan J 16 Saline County 44.28 39.63  5

  • 2 Figueroa, Sebastian F 15 Maumelle Marlins 40.50 41.43  3

Girls 15-18 50 Yard Backstroke

Platinum - Division 

  • 1 Esteban, Grace A 15 Lakewood Waves 31.90 30.46 5

  • 2 Johnston, Tori 17 Maumelle Marlins 31.31 30.64 3

  • 3 Hamlin, Eden 16 Maumelle Marlins 31.53 32.10 1

Gold - Division 

  • 1 Rosinbaum, Faith E 16 Saline County 36.91 39.60  5

Silver - Division 

  • 1 Martin, Emily J 15 Saline County 38.91 37.42  5

Bronze - Division 

  • 1 Sketoe, Gracie 16 Conway Crocodiles 40.62 39.60  5

Boys 11-12 50 Yard Breaststroke

Platinum - Division 

  • 1 Hertzog, Jacob A 12 Cabot Piranhas 37.69 37.70 5

Gold - Division 

  • 1 Howard, Brayden M 12 Cabot Piranhas 40.31 39.09 5

Silver - Division 

  • 1 Burton, x 12 Conway Crocodiles 46.28 44.88 5

Bronze - Division 

  • 1 Joslin, Jackson 11 Conway Crocodiles 50.25 49.97  5

  • 2 Sobek, Ara D 11 Maumelle Marlins 53.56 50.49  3

  • 4 Dallas, Cannon D 11 Maumelle Marlins 52.94 51.80 

  • 8 Varner, Chase J 11 Maumelle Marlins 55.58 54.62 

  • 10 Spicer, Samuel N 11 Maumelle Marlins 57.47 57.36 

  • 11 Yerokun, Adedayo N 12 Maumelle Marlins 1:00.09 58.86 

Girls 11-12 50 Yard Breaststroke

Silver - Division 

  • 1 Cabantac, London 12 Conway Crocodiles 45.63 43.73 5

  • 3 Bottoms, Milla G 12 Lakewood Waves 45.25 44.70 1

  • 4 Franklin, Sadie M 11 Maumelle Marlins 45.12 45.01

Bronze - Division 

  • 1 King, Marleigh 12 Conway Crocodiles 51.53 49.29  5

  • 5 Hopkins, Palmer E 11 Lakewood Waves 53.18 54.47 

  • 7 Holmes, Lucy C 11 Maumelle Marlins 1:06.32 57.82 

  • 10 Chapman, Jaycee L 11 Lakewood Waves 1:05.46 1:05.08 

  • 11 Woods, Ashlyn B 12 Maumelle Marlins 1:06.90 1:06.96 

Boys 13-14 50 Yard Breaststroke

Platinum - Division 

  • 1 Mullenbach, Ethan S 14 Maumelle Marlins 33.94 32.35 5

Gold - Division 

  • 1 Murphy, Paul 14 Conway Crocodiles 37.84 38.48 5

  • 2 Smith, Luke A 14 Lakewood Waves 39.15 38.73 3

Silver - Division 

  • 1 Archer, Adam 14 Saline County 41.28 40.59 5

  • 5 Franklin, Daniel J 14 Maumelle Marlins 44.34 44.03

Bronze - Division 

  • 1 Canamore, Kanon 13 Lonoke SharkRockets 45.56 43.03  5

Girls 13-14 50 Yard Breaststroke

Platinum - Division 

  • 1 Miller, Jordan N 14 Lakewood Waves 38.36 36.76 5

Gold - Division 

  • 1 Pendergraft, Rebekah 14 Conway Crocodiles 40.50 38.73 5

Silver - Division 

  • 1 Drause, Ava E 14 Lakewood Waves 43.14 41.70 5

  • 6 Milam, Emma L 13 Maumelle Marlins 45.09 44.22

Bronze - Division 

  • 1 O Neal, Chloe 13 Conway Crocodiles 45.69 44.75  5

  • 8 Franklin, Emma M 14 Maumelle Marlins 51.00 50.72 

Boys 15-18 50 Yard Breaststroke

Platinum - Division 

  • 1 Reed, Aaron J 16 Lakewood Waves 31.16 30.27 5

Gold - Division 

  • 1 Godbee, Blane H 17 Cabot Piranhas 32.09 31.83 5

  • 2 Price, Peyton R 17 Lakewood Waves 34.50 32.61 3

Silver - Division 

  • 1 Csege, Daniel R 15 Maumelle Marlins 37.19 34.70 5

  • 2 Wunderl, Ty T 15 Maumelle Marlins 37.46 37.27  3

  • 6 Boggan, Aaron 16 Maumelle Marlins 39.75 39.40

Bronze - Division 

  • 1 Gridley, Josh W 16 Otter Creek Otters 42.25 39.88  5

  • 7 Figueroa, Sebastian F 15 Maumelle Marlins 44.87 45.25 

Girls 15-18 50 Yard Breaststroke

Platinum - Division 

  • 1 Esteban, Grace A 15 Lakewood Waves 35.72 35.15 5

Gold - Division 

  • 1 Sutton, Mollie 15 Conway Crocodiles 41.18 41.46 5

Silver - Division 

  • 1 Adney, Lyric N 17 Otter Creek Otters 42.66 41.76  5

Bronze - Division 

  • 1 Minge, Katie L 16 Cabot Piranhas 46.59 46.01  5

  • 3 Adams, Jiya 17 Lakewood Waves 47.68 47.88  1

Boys 11-12 50 Yard Butterfly

Gold - Division 

  • 1 Hertzog, Jacob A 12 Cabot Piranhas 34.37 33.84 5

  • 4 Price, Garrett W 12 Lakewood Waves 36.54 37.21

Silver - Division 

  • 1 Peters, Ethan 12 Conway Crocodiles 39.87 41.02  5

Bronze - Division 

  • 1 Burton, x 12 Conway Crocodiles 46.71 42.66  5

  • 2 Dallas, Cannon D 11 Maumelle Marlins 48.37 48.31  3

  • 9 Varner, Chase J 11 Maumelle Marlins 1:02.12 54.46 

  • 11 Bevill, Tryceson Z 12 Maumelle Marlins 59.07 57.34 

  • 13 Yerokun, Adedayo N 12 Maumelle Marlins 56.78 1:00.06 

Girls 11-12 50 Yard Butterfly

Gold - Division 

  • 1 Cabantac, London 12 Conway Crocodiles 36.21 36.27 5

Silver - Division 

  • 1 Strassner, Lili M 12 Cabot Piranhas 40.14 36.39 5

  • 6 Franklin, Sadie M 11 Maumelle Marlins 44.18 43.92

Bronze - Division 

  • 1 Bottoms, Milla G 12 Lakewood Waves 47.38 41.71  5

  • 6 Smith, Savannah G 11 Maumelle Marlins 1:01.09 55.03 

  • 7 Huff, Brooklyn G 11 Lakewood Waves 1:10.75 55.30 

  • 9 Woods, Ashlyn B 12 Maumelle Marlins 1:03.34 59.88 

  • 10 Block, Catherine A 11 Lakewood Waves 1:16.47 1:08.62 

Boys 13-14 50 Yard Butterfly

Platinum - Division 

  • 1 Mullenbach, Ethan S 14 Maumelle Marlins 29.21 28.91 5

Gold - Division 

  • 1 Bird, Asher A 14 Saline County 32.13 31.85 5

Silver - Division 

  • 1 Thomason, Spencer 14 Conway Crocodiles 35.19 35.50  5

Bronze - Division 

  • 1 Lesher, Jack T 14 Lakewood Waves 50.53 42.43  5

Girls 13-14 50 Yard Butterfly

Platinum - Division 

  • 1 Cabantac, Madden 14 Conway Crocodiles 29.19 29.60 5

Gold - Division 

  • 1 Mahoney, Bri A 14 Cabot Piranhas 32.50 32.65 5

Silver - Division 

  • 1 Booher, Areli 14 Conway Crocodiles 35.64 33.78 5

  • 3 Miller, Jordan N 14 Lakewood Waves 35.13 34.84  1

  • 7 Milam, Emma L 13 Maumelle Marlins 38.72 39.74 

Bronze - Division 

  • 1 Douglas, Lexi M 14 Cabot Piranhas 41.30 38.41  5

Boys 15-18 50 Yard Butterfly

Platinum - Division 

  • 1 Reed, Aaron J 16 Lakewood Waves 25.85 25.61 5

  • 2 Price, Peyton R 17 Lakewood Waves 26.56 25.83 3

Gold - Division 

  • 1 Held, Wyatt 16 Conway Crocodiles 28.32 28.49 5

  • 6 Wunderl, Ty T 15 Maumelle Marlins 30.41 29.36 

  • 8 Csege, Daniel R 15 Maumelle Marlins 30.25 30.46

Silver - Division 

  • 1 Boggan, Aaron 16 Maumelle Marlins 34.18 30.55 5

  • 6 Figueroa, Sebastian F 15 Maumelle Marlins 35.84 36.20

Bronze - Division 

  • 1 Cunningham, Tyler 18 Conway Crocodiles 41.24 39.23  5

Girls 15-18 50 Yard Butterfly

Gold - Division 

  • 1 Esteban, Grace A 15 Lakewood Waves 29.34 29.98 5

  • 2 Johnston, Tori 17 Maumelle Marlins 31.02 30.26 3

  • 4 Hamlin, Eden 16 Maumelle Marlins 30.50 30.95

Silver - Division 

  • 1 Rosinbaum, Faith E 16 Saline County 33.73 36.30  5

Bronze - Division 

  • 1 Murphy, Helen Claire 16 Conway Crocodiles 39.69 36.94  5

  • 2 Adams, Jiya 17 Lakewood Waves 40.17 39.96  3

Boys 11-12 100 Yard IM

Platinum - Division 

  • 1 Hertzog, Jacob A 12 Cabot Piranhas 1:14.29 1:12.67 5

  • 2 Price, Garrett W 12 Lakewood Waves 1:18.23 1:15.63 3

Gold - Division 

  • 1 Pruitt, Van 12 Conway Crocodiles 1:21.37 1:26.31 5

Silver - Division 

  • 1 Branch, Elijah 11 Conway Crocodiles 1:35.78 1:26.46 5

Bronze - Division 

  • 1 Garlow, Tyson 11 Conway Crocodiles 1:48.00 1:42.50  5

  • 2 Sobek, Ara D 11 Maumelle Marlins 1:51.03 1:44.16  3

  • 3 Dallas, Cannon D 11 Maumelle Marlins 1:40.10 1:44.53  1

  • 8 Varner, Chase J 11 Maumelle Marlins 2:01.91 2:01.55 

Girls 11-12 100 Yard IM

Gold - Division 

  • 1 Monpara, Anushka 12 Conway Crocodiles 1:20.75 1:23.03 5

  • 2 Franklin, Sadie M 11 Maumelle Marlins 1:24.50 1:24.39 3

Silver - Division 

  • 1 Cabantac, London 12 Conway Crocodiles 1:28.94 1:24.53 5

  • 6 Bottoms, Milla G 12 Lakewood Waves 1:34.88 1:31.56

Bronze - Division 

  • 1 O Neal, Ellie 11 Conway Crocodiles 1:42.21 1:36.55  5

  • 3 Hopkins, Palmer E 11 Lakewood Waves 1:46.03 1:45.76  1

  • 5 Chapman, Jaycee L 11 Lakewood Waves 2:00.84 1:56.76 

  • 7 Block, Catherine A 11 Lakewood Waves 2:26.95 2:19.88 

Boys 13-14 100 Yard IM

Platinum - Division 

  • 1 Mullenbach, Ethan S 14 Maumelle Marlins 1:05.38 1:03.84 5

Gold - Division 

  • 1 Murphy, Paul 14 Conway Crocodiles 1:17.20 1:15.55 5

Silver - Division 

  • 1 Thomason, Spencer 14 Conway Crocodiles 1:24.65 1:18.70 5

Bronze - Division 

  • 1 Hutchins, Brody A 14 Saline County 1:32.87 1:25.81  5

  • 2 Franklin, Daniel J 14 Maumelle Marlins 1:30.89 1:26.65  3

Girls 13-14 100 Yard IM

Platinum - Division 

  • 1 Cabantac, Madden 14 Conway Crocodiles 1:12.34 1:12.21 5

  • 2 Miller, Jordan N 14 Lakewood Waves 1:14.56 1:13.06 3

Gold - Division 

  • 1 Pendergraft, Rebekah 14 Conway Crocodiles 1:16.38 1:12.98 5

  • 2 Drause, Ava E 14 Lakewood Waves 1:18.55 1:16.38 3

Silver - Division 

  • 1 Douglas, Lexi M 14 Cabot Piranhas 1:24.37 1:23.57  5

  • 6 Milam, Emma L 13 Maumelle Marlins 1:28.03 1:26.39

Bronze - Division 

  • 1 Booher, Areli 14 Conway Crocodiles 1:30.16 1:24.68  5

  • 7 Franklin, Emma M 14 Maumelle Marlins 1:44.05 1:38.81 

Boys 15-18 100 Yard IM

Platinum - Division 

  • 1 Reed, Aaron J 16 Lakewood Waves 58.04 59.12 5

  • 2 Price, Peyton R 17 Lakewood Waves 1:03.20 1:01.20 3

Gold - Division 

  • 1 Karekar, Arnav 15 Conway Crocodiles 1:07.82 1:06.11 5

  • 4 Csege, Daniel R 15 Maumelle Marlins 1:08.15 1:08.74

  • 7 Wunderl, Ty T 15 Maumelle Marlins 1:09.15 1:10.95

  • 9 Boggan, Aaron 16 Maumelle Marlins 1:14.75 1:12.95

Silver - Division 

  • 1 Hopkins, Ryan 16 Conway Crocodiles 1:15.47 1:13.16 5

Bronze - Division 

  • 1 Taylor, Jacob R 15 Cabot Piranhas 1:23.08 1:15.18  5

  • 2 Figueroa, Sebastian F 15 Maumelle Marlins 1:39.23 1:22.57  3

Girls 15-18 100 Yard IM

Platinum - Division 

  • 1 Hamlin, Eden 16 Maumelle Marlins 1:09.71 1:09.91 5

Gold - Division 

  • 1 Keyes, Lily V 15 Otter Creek Otters 1:20.62 1:21.43  5

Silver - Division 

  • 1 Adney, Lyric N 17 Otter Creek Otters 1:24.31 1:15.64 5

Bronze - Division 

  • 1 Patel, Isani 16 Conway Crocodiles 1:30.25 1:27.58  5

  • 3 Adams, Jiya 17 Lakewood Waves 1:30.77 1:30.42  1

Relays

Team Relay Seed Time Finals Time Points: Relay team members in order of start

Boys 6U 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Maumelle Marlins A 2:09.16 2:21.35 5: 1) Ogan, Brayden D 6 2) Tullos, Mac A 6 3) McPeak, AJ J 5 4) Tucker, Brooks C 6

Boys 7-8 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Otter Creek Otters A 1:40.61 1:32.12 5

  • 2 Maumelle Marlins A 1:34.94 1:37.98 3: 1) Chambers, Saw W 7 2) Sobek, Samuel J 7 3) Renno, Henry W 8 4) Bevill, Lincoln C 8

Girls 6U 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Maumelle Marlins A 1:46.63 1:50.46 5: 1) Cheffins, Emmy S 6 2) Mumert, Maesyn R 6 3) Johnson, Ellie N 6 4) Turker, Daphne J 6

Girls 7-8 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Conway Crocodiles A 1:25.33 1:27.82 5

  • 3 Maumelle Marlins Z 1:26.31 1:30.42 1: 1) Mumert, Ava R 8 2) Janssen, Ally C 7 3) Cole, Caroline A 8 4) Binkley, Bralynn T 8

Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Conway Crocodiles A 1:17.71 1:11.66 5

  • 2 Lakewood Waves A 1:21.45 1:14.97 3: 1) Otis, Max E 9 2) Chapman, Truett W 10 3) Huff, Grayson L 7 4) Schuermann, Broc A 10

  • 4 Maumelle Marlins A 1:23.87 1:17.89: 1) Sobek, Truman A 9 2) Majors, Cameron C 10 3) Geiselhart, Aidan M 10 4) Renno, Silas P 10

Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Maumelle Marlins A 1:12.16 1:05.61 5: 1) Boggan, Abby S 10 2) Patton, Olivia C 10 3) Wunderl, Stella I 10 4) Johnston, Tessa A 10

  • 4 Lakewood Waves A 1:32.11 1:27.44: 1) Bottoms, Zoe A 10 2) Jackson, Sydney C 10 3) Jackson, Sadie L 7 4) Glenn, Harper O 8

Boys 11-12 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Conway Crocodiles A 1:05.73 58.78 5

Girls 11-12 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Conway Crocodiles A 1:04.46 57.73 5

  • 3 Lakewood Waves A 1:25.59 1:15.39 1: 1) Chapman, Jaycee L 11 2) Hopkins, Palmer E 11 3) Block, Catherine A 11 4) Bottoms, Milla G 12

Boys 13-14 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Saline County A 1:02.38 55.57 5

Girls 13-14 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Cabot Piranhas A 59.69 54.57 5

Boys 15-18 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Cabot Piranhas A 52.21 46.64 5

  • 5 Maumelle Marlins A 54.13 49.23: 1) Wunderl, Ty T 15 2) Csege, Daniel R 15 3) Boggan, Aaron 16 4) Mullenbach, Ethan S 14

  • 6 Lakewood Waves A 56.46 54.06: 1) Price, Peyton R 17 2) Price, Garrett W 12 3) Smith, Luke A 14 4) Reed, Aaron J 16

Girls 15-18 100 Yard Freestyle Relay

  • 1 Lakewood Waves A 58.97 54.87 5: 1) Miller, Jordan N 14 2) Drause, Ava E 14 3) Adams, Jiya 17 4) Esteban, Grace A 15

  • 2 Maumelle Marlins A 1:04.16 57.30 3: 1) Milam, Emma L 13 2) Franklin, Sadie M 11 3) Hamlin, Eden 16 4) Johnston, Tori 17